Kurs języka niemieckiego


KURS NIEMIECKIEGO Opinie o kursie z niemieckiego daromowy kurs z języka niemieckiego
   
KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Zapisz się na darmowy kurs niemieckiego

Email :
Imię :Kurs języka niemieckiego arrow Opinie o kursie języka niemieckiego
Opinie o kursie języka niemieckiego

"Witam, jestem bardzo zadowolona z kursu języka niemieckiego. Lekcje są opracowane dokładnie i konkretnie przez co nie musze sobie zawracać głowy nauką tysiąca przykładów i zawiłych sformułowań które zazwyczaj więcej mylą aniżeli pomagają. Tematy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty. Nigdy nie sądziłam że nauka języka obcego może być tak łatwa i przyjemna."

"Lekcje są krótkie ale treściwe i zawierają wszystkie niezbędne dla informacje. Praktyczne przykłady pozwalają nie tylko lepiej zrozumieć zagadnienia gramatyczne, ale i zapadają na trwałe w pamięci. Póki co jest to dla mnie przypomnienie tego co już umiem, ale niezmiernie przydatne przypomnienie, gdyż coraz mniej używam niemieckiego a jak wiadomo język nie używany szybko idzie w niepamięć. Więc ćwiczę i powtarzam. A repetytorium, które zamówiłam ma wszystko to, czego potrzebowałam."

"Osobiście uważam, że ten kurs to świetna sprawa: zarówno dla początkujących jak i dla tych średnio-zaawansowanych (w końcu nie ma nic lepszego, jak powtórki podstaw jeżyka - które są tak ważne w dalszej nauce i od których w przyszłości będzie zależeć nasza doskonała znajomość języka, a co za tym idzie swobodna komunikacja!)
Na marginesie pozwolę sobie podkreślić, że wszystko przedstawione jest w bardzo przystępny sposób, co umożliwia naukę nawet osobie, które nie miała w ogóle kontaktu z tym językiem!
Natomiast fakt możliwości korzystania z darmowej nauki - chyba tym bardziej pozwala pozytywnie ocenić ten kurs!
Dlatego niezmiernie się cieszę, że mogę korzystać z darmowego kursu - za co serdecznie dziękuję i pozdrawiam ! /-/ Ilona"

"Dla osoby niemającej dotychczas kontaktu z językiem niemieckim, są to bardzo cenne lekcje, mogące wiele pomóc i zrozumieć. Życzę pomyślności Panie Michale w dalszym krzewieniu nauki języków obcych. Pozdrawiam !!!"

"Ogólnie bardzo fajny ten kurs, zagadnienia są przejrzyście opracowane i z łatwością można zrozumieć dzięki temu gramatykę. Wiele zagadnień wyjaśniło mi się. Polecam ten kurs innym :) i zarazem dziękuję jego autorowi :)) pozdrawiam"

"Jestem zadowolona z darmowego kursu języka niemieckiego. Można się dużo nauczyć bez wychodzenia z domu i płacenia dużych pieniędzy. Pozdrawiam Krystyna."

"Witam,
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Pozwolił mi na przypomnienie sobie zagadnień. Jeszcze wszystkiego nie przerobiłam, ale staram się z każdym dniem odrobić swoje zaległości. Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka ;)"

"Moja ocena tego kursu jest bardzo wysoka. Za darmo mogę uzyskać pełne podstawy języka niemieckiego. W dodatku otrzymuję to w ładnym przejrzystym mailu wysyłanym na moją pocztę. Pozytywy nie mają granic. Polecam zdecydowanie ten kurs wszystkim. Jasne, możesz opublikować moją opinię."

"Witam serdecznie
Jestem bardzo zadowolona z Waszego sposobu nauczania. Sam pomysł żeby uczyć ludzi języka poprzez wysyłanie im krótkich, ale bardzo treściwych e-mil, których bardzo łatwo i szybko można się nauczyć jest bardzo udany. Myślę ze każdy, kto korzysta z Waszych lekcji jest równie zadowolony jak ja. Takie krótkie i zwięzłe informacje poparte przykładami i wymowa zapisana w nawiasie pozwalają bardzo szybko je zapamiętać. Wystarczy kilka razy je przeczytać i same się utrwalają w głowie."

"Lekcje niemieckiego są świetnie opracowane. Aktualnie ratują mi życie w szkole. Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z językiem niemieckim, więc muszę nadrobić zaległości w czym bardzo pomagają mi przysyłane lekcje. Polecam je każdemu, bo są naprawdę dobre ;)"

"Darmowy kurs języka niemieckiego jest bardzo dobrze przygotowany. Przez te kilka lekcji nauczyłem się wielu słówek, jak i zasad gramatyki języka niemieckiego. "

"Kurs języka niemieckiego bardzo mi pomógł. W tym roku zaczynam studia germanistyczne, Twój kurs i repetytorium z gramatyki, książka ze słownictwem daje okazję do nauczenia się wszystkiego. Moim zdaniem Twój kurs jest o wiele lepszy, bo prościej wyjaśniony."

"Cześć Michał,
Kurs przebiega bardzo profesjonalnie i jest pomocny w kształceniu lub przypomnieniu podstaw!!! Zachęcam do korzystania z tego kursu!!!"

"Darmowy kurs języka niemieckiego bardzo mi się podoba. Jest tu jasno i rzeczowo wszystko wyjaśnione. Polecam wszystkim, mającym problemy z gramatyką języka niemieckiego!"

"Kurs jest prowadzony skrótowo, konkretnie. Jasne wyjaśnienie pewnych pojęć gramatycznych. Może niejednemu zaawansowanemu uczniowi wiele przypomnieć i utrwalić rzeczy. Pozdrawiam"

"Ten kurs jest świetny! bardzo się cieszę, że trafiłam na ten kurs:D
wielkie dzięki:) polecam wszystkim osobą początkującym tak jak ja!!"

"Witam, sądzę że kurs języka niemieckiego jest bardzo dobry i przystępny, zrozumiały."

"Darmowy kurs języka niemieckiego jest bardzo przydatny i wiele można się z niego nauczyć."

"Bardzo jestem zadowolona z tego kursu uważam ze każda osoba zainteresowana nauka języka niemieckiego powinna uczestniczyć w tym kursie gdyż wiele można się nauczyć. Pozdrawiam Dorota"

"Dzień dobry.
Kurs, który otrzymuję juz od kilku tygodni, jest bardzo przyjemną, wygodną i bezstresową formą nauki języka niemieckiego. Materiału nie jest przytłaczająco dużo, a tematy usystematyzowane, co pozwala na łatwe powtarzanie materiału. Polecam wszystkim, również tym, którzy uczyli się juz niemieckiego, by mogli uzupełnić braki lub powtórzyć wiadomości.
Po prostu- sprawdzasz maila, sprawdzasz siebie!!! Fajnie jest dostawać takiego maila!"

"Witam serdecznie. Darmowy kurs języka niemieckiego, z którego skorzystałam to świetny materiał, który dużo rzeczy przypomina z młodszych lat i nie tylko. Te zapomniane wiadomości stały się odświeżone. Bardzo dziękuje. Pozdrawiam
Pozdrawiam
Iwona"

"Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z darmowego kursu języka niemieckiego. Jest przejrzysty I zrozumiały, myślę ze dla każdego, kto chce się nauczyć języka niemieckiego. Viele Grüße Agnieszka. Danke."

"Myślę, że jest świetną pomocą w nauce gramatyki niemieckiej, prosto, czytelnie i bardzo trafnie sformułowane reguły, świetne materiały do zgłębiana języka niemieckiego"

"Jestem zadowolona z darmowych lekcji języka niemieckiego. Pozwalają mi one powtarzać i utrwalać zdobyte wcześniej wiadomości."

"Dzień dobry Panie Michale!!
Moim zdaniem Kurs ten jest przydatny gdyż jest on całkowicie darmowy a rzeczywiście pomocny. Wszystkie informacje, wiadomości są zawarte w jednym mailu i nie trzeba osobno szukać w książkach czy w Internecie.
Pozdrawiam życzę Miłego Dnia
Magdalena :)"

"Witam Panie Michale. Ten darmowy kurs j. niemieckiego jest na dobrym poziomie przypominania, można skrótowo "przelecieć" materiał i po już się wie. Kiedy mam wolny czas na internet, to zawsze zaglądam na pocztę i na ten kurs. Polecam osobom, którym często bywają na internecie i szybko chcą opanować mini-samouczek. Pozdrawiam."

"Podoba mi się kurs języka niemieckiego prowadzony przez Ciebie. Materiały, które mi przesyłasz są dobrze sformułowane, ciekawe i treściwe, a więc łatwe do nauki."

Naprawdę świetny kurs. Niemieckiego uczę się 2 lata i już trochę umiem, ale to mi bardzo pomaga w utrwaleniu wiadomości :) Polecam wszystkim!!

"Darmowe lekcje dały mi bardzo dużo, są ładnie i czytelnie zrobione :)"

"Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna."

"Wszystko mi się podoba, wszystko powoli wytłumaczone opisane omówione. Jak najbardziej super."

"Darmowy kurs j. niemieckiego to REWELACJA zwłaszcza dla osób, które pragną nauczyć się tego języka, nie mając żadnej innej możliwości. Ja osobiście nie potrafię wyrazić swojego zadowolenia. Jestem bardzo, ale to bardzo Tobie Michale wdzięczna, nie tylko za sam kurs ale i za czas jaki dla mnie poświęcasz. Darmowy Kurs polecam wszystkim, lekcje są krótkie i super opracowane."

"Moim zdaniem jest to bardzo fajny kurs, bo siedząc w domu mogę uczyć się niemieckiego. Szkoda tylko ze nie ma jakiś nagrań lektora z tymi wyrzeczeniem i z ich tłumaczeniem by podczas dojazdu do szkoły uczyć się poznanych zwrotów i je utrwalać."

"Ten kurs języka niemieckiego jest rewelacyjnie opracowany, dzięki właściwemu stopniowaniu trudności zachęca do nauki i robienia postępów.
Chwała jego twórcom za to, ze nie zapomnieli jak trudne są początki! Paulina"

"Cześć MICHALE!
Niemieckiego uczyłem się około trzydziestu lat temu w szkole średniej i później (z zakładu pracy) chodziłem cztery miesiące na intensywne szkolenie z jęz. niemieckiego. Szło mi wspaniale, zbierałem same pochwały i... niestety, złamałem nogę. Oczywiście kurs toczył się dalej, a ja zostałem w domu. Później nie miałem już ani chęci ani specjalnie czasu. Teraz mam wnuka, który uczęszcza do klasy czwartej szkoły podstawowej i... rozpoczął naukę języka niemieckiego. Przeglądając na początku października pocztę zobaczyłem ofertę p. Michała - darmowy kurs jęz. niemieckiego. Od pierwszej lekcji uczymy się z wnukiem systematycznie. On już w szkole zarobił kilka dobrych ocen, ja pomału przypominam sobie to czego kiedyś się naumiałem. Obecny kurs jest b. b. b. dobrze przygotowany. Lekcje są bardzo dobrze przedstawione, dużo przetłumaczeń na polski i sposób wymowy. Bardzo to wszystko ułatwia naukę. Dokupiłem od Państwa repetytorium (bardzo czytelne) oraz mam komputerowy słownik niemiecko-polski i działamy. Bardzo się cieszę, że zaproponował mi Pan ten kurs. Myślę, że po tym szkoleniu będziemy mogli dogadać się po niemiecku w Unii. Dziękuję... Mieczysław Martyniak z wnukiem Michałem"

"Witam Michale. Kurs języka niemieckiego podoba mi się i jest bardzo łatwy do zapamiętania. Pozdrawiam serdecznie. Grażyna"

"Darmowy kurs języka niemieckiego jest bardzo dobrze opracowany, dokładnie wszystko zrozumiale napisane.. po porostu świetny .. Polecam wszystkim:)"

Zapisz się teraz na darmowy kurs języka niemieckiego:

Email :

Imię :


 
Darmowy kurs niemieckiego
kurs niemieckiego